Close

Xicorr F125p Akropolis

marzenie milionów

 

 

Popularny “duży Fiat” to bez wątpienia jeden z symboli polskiej motoryzacji, a w latach swojej świetności upragniony obiekt pożądania milionów Polaków. Wersja F125p Akropolis, która stanowiła bezpośrednią inspirację dla prezentowanego zegarka, to nic innego jak usportowiona wersja klasycznego auta, wyposażona w silnik o mocy przeszło 100 KM.
 

 

Charakterystyczny grill, oprawy reflektorów i wskaźnik paliwa posłużyły za punkt wyjścia do projektu zegarków z serii Xicorr F125P Akropolis. Proponowane przez nas warianty kolorystyczne to kolejny element, który znajduje odzwierciedlenie w faktycznych barwach nadwozi klasyka. Urządzenie napędza wysokiej jakości mechanizm – manualny chronograf ze wskaźnikiem rezerwy chodu.

Nasza przygoda z tym modelem rozpoczęła się od konkursu na projekt zegarka inspirowanego Polskim Fiatem 125p przeprowadzonego na Facebooku. Zgłoszonych zostało 36 projektów, spośród których wybraliśmy 10 najciekawszych. Zwycięzcę wybrali nasi fani w otwartym głosowaniu.

 

Wygrał projekt inspirowany Akropolisem. Wykorzystane zostały takie charakterystyczne elementy jak felgi, grill czy ramki reflektorów.

 

Zegarek Xicorr F125p Akropolis jest rozwinięciem zwycięskiego projektu. Dopasowaliśmy go do mechanizmu, wprowadziliśmy zmiany starając się zachować ogólny klimat zwycięskiego projektu.

Modele

F125p Akropolis LE

F125p Akropolis BY (Bahama Yellow)

F125p Akropolis BX (BordeauX)

F125p Akropolis NB (Navy Blue)

F125p Akropolis BK (BlacK)

F125p Akropolis IV (IVory)

F125p Akropolis LI (LIme)

F125p Akropolis YE (YEllow)

F125p Akropolis GR (GRey)

F125p Akropolis WH (WHite)

Zdjęcia Klientów